ZKUŠENÝ PROJEKTOVÝ MANAŽER

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Přerov
Kontaktní osoba Tomíček Jakub
Kontaktní telefon (+420) 584 108 780

Detail pozice:

POPIS POZICE
Dům či hrad, kancelářské budovy nebo výrobní haly? Dokážete zajistit a ohlídat, aby se vše postavilo správně a v termínu? Máte zkušenosti s projektovým managementem z technické oblasti?

- vedení týmů
- řízení projektů
- příprava a kontrola projektové dokumentace
- komunikace se zákazníky, s investory
- koordinace a odpovědnost za termíny projektů

POŽADAVKY
Jedná se o velmi zodpovědnou pozici, proto požadujeme praxi na obdobné pozici a praxi s projektovým managementem. Naše další požadavky jsou:

- VŠ vzdělání technického směru (stavební/strojní)
- NJ na velmi dobré úrovni
- orientaci v projektové/ technické dokumentaci
- vedení týmu lidí
- dobré komunikační schopnosti
- řidičský průkaz sk. B

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- automobil
- profesní perspektivu v zázemí silné - mezinárodní firmy
- motivující platové ohodnocení
- systém firemních benefitů
- možnost profesního vzdělávání
- termín nástupu dle dohody

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 12-30-290217/FB