ZKUŠENÝ LOVEC TALENTŮ| PRAHA 1| až 45 000Kč!

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Hlavní město Praha
Kontaktní osoba Rigóová Nikola
Kontaktní telefon (+420) 720 748 840
RegionPraha

Detail pozice:

POPIS POZICE
Pracuješ nyní na pozici LOVEC TALENTŮ | TALENT SOURCER| HEADHUNTER| RESEARCHER| nebo na podobně nazvané pozici?

Chceš využít své zkušenosti v největší české personální agentuře a vydělat si vysoké výdělky?

Do našeho bezva týmu hledáme člověka na pozici TALENT SOURCER!

Hlavní náplní práce bude:
- oslovovávní pasivních kandidátů z interní databáze, LI, FB a z řady dalších dostupných zdrojů
- telefonická/emailová komunikace s kandidáty hledající nové zaměstnání
- drobná administrativa
- předávání svých zkušeností a know how nováčkům v týmu
a v neposlední řadě se také setkávat s kandidáty a klienty na schůzkách a firemních akcích, kterých rozhodně není málo. :-)

POŽADAVKY
Co od tebe očekáváme?
- nadšení pro oblast HR a recruitmentu
- zkušenost z jiné personální agentury min. 1 rok
- komunikativní angličtina - občas je potřeba kandidáta vyzkoušet z angličtiny nebo se přelouskat popisem pozice v angličtině
- samostatnost - graftonní know how ti však ukážeme
- velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti

- řidičský průkaz sk. B výhodou

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
Co nabízíme?
- až 12 dní volna navíc (z toho 2 sick days)
- Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
- stravenky v hodnotě 80 Kč/den
- Multisport karta
- jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené firmou
- telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
- penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy)
- luxusní kancelářev Palladiu v centru Prahy

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.
Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Referenční číslo: 18-30-277319/FB