ZKUŠENÝ LOVEC TALENTŮ| PRAHA 1| až 45 000Kč!

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Hlavní město Praha
Kontaktní osoba Rigóová Nikola
Kontaktní telefon (+420) 720 748 840
RegionPraha

Detail pozice:

POPIS POZICE
Pracuješ nyní na pozici LOVEC TALENTŮ | TALENT SOURCER| HEADHUNTER| RESEARCHER| nebo na podobně nazvané pozici?

Chceš využít své zkušenosti v největší české personální agentuře a vydělat si vysoké výdělky?

Do našeho bezva týmu hledáme člověka na pozici TALENT SOURCER!

Hlavní náplní práce bude:
- oslovovávní pasivních kandidátů z interní databáze, LI, FB a z řady dalších dostupných zdrojů
- telefonická/emailová komunikace s kandidáty hledající nové zaměstnání
- drobná administrativa
- předávání svých zkušeností a know how nováčkům v týmu
a v neposlední řadě se také setkávat s kandidáty a klienty na schůzkách a firemních akcích, kterých rozhodně není málo. :-)

POŽADAVKY
Co od tebe očekáváme?
- nadšení pro oblast HR a recruitmentu
- zkušenost z jiné personální agentury min. 1 rok
- komunikativní angličtina - občas je potřeba kandidáta vyzkoušet z angličtiny nebo se přelouskat popisem pozice v angličtině
- samostatnost - graftonní know how ti však ukážeme
- velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti

- řidičský průkaz sk. B výhodou

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
Co nabízíme?
- až 12 dní volna navíc (z toho 2 sick days)
- Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
- stravenky v hodnotě 80 Kč/den
- Multisport karta
- jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené firmou
- telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
- penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy)
- luxusní kancelářev Palladiu v centru Prahy

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.
Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Referenční číslo: 18-30-277319/FB