TRENÉR/KA OBCHODNÍKŮ (podnikatelské pojištění)

Firma Česká pojišťovna a.s.
Kontaktní osoba Lucie Ratouská
RegionPraha
Hledáme charismatickou a kreativní osobnost, zodpovědnou, pracovitou, která preferuje interaktivní metody vzdělávání, má ráda náročné cíle, má zájem se seberealizovat a chuť na sobě neustále pracovat.

Pracovní náplň a odpovědnosti:

  • Trenérské vedení adaptačních kempů/workshopů pro začínající obchodníky
  • Trenérské vedení tréninků a simulátorů pro stávající obchodníky
  • Tvorba tréninkových bloků, pomůcek a materiálů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v obchodní činnosti (bankovnictví, pojišťovnictví výhodou)
  • Velmi dobrou dovednost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupiny B

Očekáváme:

  • Podmínkou znalost produktů podnikatelského pojištění
  • Osobní charisma, kreativitu, sebereflexi, integritu a přirozený lektorský projev
  • Odpovědný přístup k trenérské a metodické práci

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní, silné společnosti
  • Práci v dynamickém trenérském týmu
  • Perspektivu kariérového růstu a dalšího odborného rozvoje
  • Nadstandardní výhody (slevy na pojištění atd.) a motivující platové podmínky

Doplňující informace:

  • Česká pojišťovna obsazuje pro svou dceřinou společnost ČP Distribuce
  • Nástup: ihned nebo dohodou
  • Typ smluvního vztahu: živnostenský list
  • Místo výkonu práce: Česká republika