TECHNIK KVALITY

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Plzeň-město
Kontaktní osoba Ulč Daniel
Kontaktní telefon 378 402 801
RegionPlzeňský

Detail pozice:

POPIS POZICE
Máte zkušenosti s kvalitou v automotive a domluvíte se anglicky či německy ? Tak právě pro Vás máme zajímavou nabídku na pozici:

Náplň práce:

* zodpovědnost za plánování a vyhodnocení činností v oblasti kvality
* řízení sériových projektů v oblasti kvality
* řešení specifických požadavků na výrobky
* vyřizování zákaznických reklamací, jednání se zákazníky

POŽADAVKY
* SŠ vzdělání (nejlépe technického směru)
* zkušenosti z oblasti kvality ve výrobní společnosti
* praxe v automotive výhodou
* komunikativní znalost AJ či NJ (komunikace se zákazníky)
* dobrá znalost práce na PC
* řidičský průkaz sk. B

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
5 týdnů dovolené
13. plat
věrnostní odměny
kvartální bonusy
závodní stravování
penzijní pojištění

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.
Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Referenční číslo: 9-30-273630/FB