Technici provozu informačních a komunikačních technologií, SERVISNÍ TECHNIK - IT

Firma 4networks s.r.o.
Místo pracoviště Radčická 60/40, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1
Kontaktní osoba Marek Vondrák
Kontaktní telefon +420 371 141 353,602 605 109
RegionPlzeňský

Detail pozice:

Náplň práce: - komunikace s klienty a řešení jejich požadavků, obsluha systému helpdesk - servisní činnost SW a HW (instalace softwaru, hw komponent) Požadavky: - znalost práce s PC - znalost PC komponent a základních periferií - výhodou znalost počítačových sítí, prostředí Microsoft Active Directory, DNS, DHCP, VPN - pozitivní přístup k práci, slušné vystupování - samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita - řidičský průkaz skupiny B Nabízíme: - dlouhodobou spolupráci s možností karierního růstu - práci v mladém kolektivu - telefon, pc / notebook, stravenky, auto nformace o pozici: Místo pracoviště: Plzeň, Radčická 60/40, Kalikovský mlýn Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek Délka pracovního poměru: Na dobu určitou – 1rok, se zkušební dobou 3 měsíce, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou