Specialista zajišťování nástrojů - VSTŘIKOVACÍ FORMY

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Liberec
Kontaktní osoba Štěpánková Jana
Kontaktní telefon (+420) 489 208 931
RegionLiberecký

Detail pozice:

POPIS POZICE
Vyznáte se ve vstřikovacích formách?
Mluvíte anglicky?
A chcete nakupovat opravdu velké formy a u toho cestovat?

Hledáme kolegu na pozici: Specialista zajišťování nástrojů

Vašimi hlavními úkoly bude:
zabezpečit vstřikovací formy
jednání a komunikace s nástrojárnami
implementace forem do výroby
komunikace a spolupráce v projektovém týmu
denní využití angličtiny

POŽADAVKY
Minimálně SŠ vzdělání
Znalost vstřikovacích forem
Komunikativní angličtina, další jazyky výhodou
Ochota cestovat

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
* pololetní mimořádné odměny
* 13. plat a další benefity
* pravidelný růst průměrného výdělku
* 5 týdnů dovolené
* pružná pracovní doba
* finanční odměny při pracovních výročích a živ. jubileích
* mobilní telefon
* poukázky na sport a masáže

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.
Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Referenční číslo: 11-30-284925/FB