Specialista/tka telefonického prodeje

Česká pojišťovna a.s., součást Generali PPF Holdingu, vypisuje výběrové řízení na pozici Specialista telefonického prodeje.

Pracovní náplň

  • Telefonický kontakt se stávajícími klienty pojišťovny (odchozí hovory)
  • Podpora aktuálních kampaní, představení produktů a služeb České pojišťovny
  • Samostatná administrativní činnost, zabezpečení servisu klientům
  • Zpracování podkladů od klientů na PC

Požadujeme

  • SOU/SŠ ukončené výučním listem/maturitou
  • Dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • Praxe na pozici v zákaznickém servisu výhodou
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Příjemné vystupování - schopnost reagovat na potřeby klienta a představit mu vhodná řešení
  • Výborná znalost českého jazyka podmínkou (rodilý mluvčí s přirozeně spisovným vyjadřováním)

Nabízíme

  • Zajímavou práci pro Pojišťovnu roku 2011 a Pojišťovnu desetiletí
  • Mzdové ohodnocení závislé na výkonu jednotlivce (fixní část+odměny za kvalitu a výkon)
  • Pracovní dobu 40 hod./týden (směny, pohyblivé nástupy)
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, 2 dny volna z Kolektivní smlouvy, stravenky, příspěvky na životní nebo důchodové připojištění, slevy
na produkty, úrazové pojištění apod.)

Doplňující informace

  • Místo výkonu práce: Pardubice, Třída Míru 2647
  • Nástup: 1.5.2012

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.