SharePoint Developer

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Brno-město
Kontaktní osoba Valná Lenka
Kontaktní telefon (+420) 542 424 511
RegionJihomoravský

Detail pozice:

POPIS POZICE
- Návrh a vývoj informačních systému na platforma .NET a na MS SQL Server
- Design a implementace SharePoint ( IS pro řešení vnitrofiremních agend)
- Design a vývoj webových aplikací (užití ASP.NET, MVC)
- Tvorba projektové dokumentace atd.
- Práce v SCRUM týmech, využití agilních metodik vývoje

POŽADAVKY
- Dobrá znalost vývoje na .NET platformě (C#, ASP.NET)
- Znalost CSS, HTML5, JavaScript, jQuery, SQL, WCF
- Znalost vývoje systému SharePoint (zákaznické úpravy, vývoj nových modulů)
- Orientace v Azure, MVC, Telerik, Xamarin- výhodou
- Ochota si případně Váš "výtvor" i otestovat.

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- Jazykové kurzy, školení
- Microsoft certifikace
- Možnost home-office, páteční snídaně, firemní byt, parkovací místa
- Příspěvky na Penzijní a Životní připojištění
- Relax space s XBoxem, fotbálkem atd.
- HPP na dobu neurčitou

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Referenční číslo: 16-10-286788/FB