SALES AND EDUCATION COORDINATOR - kosmetika

Firma Manpower
Kontaktní osoba Martina Knoblochová

Detail pozice

Hlavní pracovní náplň:

  • udržování nejvyšší úrovně zákaznických služeb a prezentace obchodů
  • komunikace a vyjednávání se zástupci velkoodběratelů
  • vytváření, zhodnocování a plnění prodejních plánů
  • optimalizace skladových zásob
  • proškolování prodejních týmů
  • organizování podpůrných prodejních projektů

Požadujeme

  • alespoň dvouletou praxi v maloobchodním managementu
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • perfektní znalost českého nebo slovenského jazyka
  • výborná znalost anglického jazyka
  • zkušenosti z kosmetického prostředí a s vizážistikou výhodou

Nabízíme

  • práci v příjemném kolektivu
  • zázemí luxusní mezinárodní kosmetické společnosti
  • možnost cestování
  • možnost profesního růstu
  • firemní benefity - sleva na výrobky, stravenky, sick days