PROJEKTOVÝ MANAŽER CALL CENTRA-MZDA AŽ 55 000 Kč

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Ostrava-město
Kontaktní osoba Team Assistant
Kontaktní telefon (+420) 595 131 777
RegionMoravskoslezský

Detail pozice:

POPIS POZICE
Máte obchodního ducha a domluvíte se anglicky? Zajímá Vás obchodní strategie chcete své zkušenosti předat dále? Libujete si v oblasti projektů?

Tak nám zašlete svůj životopis na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER CALL CENTRA!

Na této pozici Vás čeká:

* zabezpečení organizačních a operačních postupů
* zpracování HR agendy
* tvorba a kalkulace nových projektů
* procesní řízení u nových i stávajích projektů
* průběžný reporting a forecasting v MS Excel
* zlepšování prostředí péče o zákazníky
* týmová spolupráce

POŽADAVKY
Co by Vám nemělo chybět:

* středoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru
* každodenní komunikace a reporting nadřízenému v anglickém jazyce
* zkušenost s vedením lidí
* zkušenost z call centra podmínkou
* znalosti v řízení lidských zdrojů nebo procesů výhodou
* práce v Excelu na každodenní bázi
* orientace na výsledek
* flexibilita, schopnost organizace a koordinace

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
* možnost kariérního růstu
* stravenky
* Multisport karta
* služební telefon
* příležitost využití firemních balíčků i pro rodinu

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.
Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Referenční číslo: 4-13-282760/FB