Osobní poradce na pobočce ČP - Nymburk

Má práce musí být pro mne zábavou.
Za dobře odvedenou práci chci dostávat zajímavou odměnu.
Chci možnost seberealizace a zároveň stabilitu.
Chci pracovat s lidmi a pro lidi.
Souhlasíte? Pokud ano, tak se přidejte k nám!

Pracovní náplň

Co Vás u nás čeká?

  • rozmanitá práce v zaměstnaneckém poměru pro prestižní, stabilní společnost
  • komplexní systém zaškolení, vzdělávání a dalšího rozvoje
  • odborný růst a reálný prostor pro vybudování si prestižní kariéry
  • osobní komunikace s klienty v zázemí lídra na trhu
  • aktivní nabídka a prodej produktů České pojišťovny včetně servisu pro klienty
  • vyvážený čas na práci a na zábavu
  • příležitost přímo ovlivnit výši svého výdělku

Požadujeme

Co k tomu potřebujete?

  • minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitou
  • obchodního ducha a radost z práce s lidmi
  • nadšení pro nové technologie a získávání nových poznatků
  • odhodlání být úspěšný
  • uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel)

Nabízíme

  • Zaměstnanecký poměr
  • Motivační systém odměňování
  • Systém zaměstnaneckých výhod
  • Možnost kariérního růstu
  • Adaptační proces a vzdělávání

Doplňující informace

Místo výkonu práce: Nymburk

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.