Osobní poradce na pobočce České pojišťovny - Dvůr Králové

Česká pojišťovna a.s., součást Generali PPF Holdingu, vypisuje výběrové řízení na pozici Osobní poradce na pobočce České pojišťovny - Dvůr Králové.

Pracovní náplň

Co Vás u nás čeká?
  • Rozmanitá práce v zaměstnaneckém poměru pro prestižní, stabilní společnost
  • Komplexní systém zaškolení, vzdělávání a dalšího rozvoje
  • Odborný růst a reálný prostor pro vybudování si prestižní kariéry
  • Osobní komunikace s klienty v zázemí lídra na trhu
  • Aktivní nabídka a prodej produktů České pojišťovny včetně servisu pro klienty
  • Vyvážený čas na práci a na zábavu
  • Příležitost přímo ovlivnit výši svého výdělku

Požadujeme

Co k tomu potřebujete?
  • Minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitou
  • Obchodního ducha a radost z práce s lidmi
  • Nadšení pro nové technologie a získávání nových poznatků
  • Odhodlání být úspěšný
  • Uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel)

Nabízíme

Co získáte?
  • Zaměstnanecký poměr
  • Motivační systém odměňování
  • Systém zaměstnaneckých výhod
  • Možnost kariérního růstu
  • Adaptační proces a vzdělávání

Doplňující informace

A co je pro to potřeba udělat?
  • Přihlásit se pomocí kontaktního formuláře