Oracle vývojář

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Hlavní město Praha
Kontaktní osoba Laurinová Denisa
Kontaktní telefon (+420) 242 456 610
RegionPraha

Detail pozice:

POPIS POZICE
Společnost zabývající se IT službami v oblasti bezpapírových řešení, IT bezpečnosti, energetiky hledá do svých řad novou posilu na pozici Oracle vývojář.

Bude Vás čekat:
- Vývoj aplikací nad Oracle databází
- Práce na zajímavých projektech například v oblasti digitální důvěry, energetiky
- Komunikace se zákazníky

POŽADAVKY
- Dobrá znalost Oracle, PL/SQL a SQL
- Angličtina pro čtení technické dokumentace

- Výhodou bude zkušenost s Oracle Designer či SQL Developer Data Modeller

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- Zdravotní volno
- Stravenky
- Školení a vzdělávání
- Pružná pracovní doba
- Možnost občasné práce z domova
- Příspěvek na penzijní/životní pojištění
- a mnoho dalších...

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 2-10-298311/FB