OPERÁTOR - MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - KARVINÁ

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Karviná
Kontaktní osoba Matulová Heczková Iveta
Kontaktní telefon (+420) 595 131 780
RegionMoravskoslezský

Detail pozice:

POPIS POZICE
Chcete pracovat v čistém pracovním prostředí v moderní zahraiční společnosti?

My zase hledáme šikovné pracovníky/ce na montážní linku na kompletaci setů.

Vaší náplní práce bylo zejména:
* obsluha montážní linky při kompletaci chirurgických setů
* jemnější montážní práce
* balení výrobků
* kontrola
* práce v ženském kolektivu - vhodnější zeména pro ženy
* třísměnný provoz - ranní, odpolední, noční

Nástup IHNED

Pracoviště: KARVINÁ

POŽADAVKY
* praxe ve výrobě, popř.v obchodě, na pokladně aj.
* základní znalost práce na PC
* manuální zručnost
* zodpovědný přístup k práci, spolehlivost
* možnost práce na třísměnný provoz

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
* zázemí stabilní zahraniční společnosti
* 5 týdnů dovolené a další firemní benefity
* závodní stravování
* docházkový bonus ve formě Unišeků (poukázky využitelné na sportovní aktivity, bazény, rekreaci apod.)
* prémie již od druhého celého odprac.měsíce
* 13.plat

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 4-21-296692/FB