Operátor DTP - Praha Západ

Firma Humares s.r.o.
Místo pracoviště Humares s.r.o., okres Praha západ, Praha-západ
Kontaktní osoba Hana Šímová
Kontaktní telefon +420 731 526 297

Detail pozice:

Pracovní náplň: - dle předem stanoveného grafického zadání samostatně technicky zpracovává jednotlivé zakázky pro tisk obalů zejména pro flexotisk - pracuje ve dvousměnném provozu v rámci 14-ti členného týmu Požadujeme: - velmi dobré praktické znalosti v užívání grafických programů řady Adobe - zkušenost s platformou MAC výhodou - technické zkušenosti a dovednosti v předtiskové přípravě zakázek výhodou - znalost předtiskové přípravy flexotisku velkou výhodou - pečlivost, bezchybnost a zodpovědný přístup - vdělání v polygrafii výhodou, u čerstvých absolventů podmínkou Nabízíme: - odpovídající ohodnocení (dle posouzení zkušeností) a měsíční bonus - 5 týdnů dovolené - příspěvek na penzijní pojištění - stravování ve firmě - kulturní a sportovní akce v režii společnosti pro zaměstnance i jejich členy rodiny - nástup po domluvě - lokalita Praha- západ, dostupnost pražskou MHD, od Kladna do 20 km Své životopisy zasílejte na email hana.simova@maintec.net.