OPERÁTOR A PROGRAMÁTOR CNC 40000,- KČ

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Brno-město
Kontaktní osoba Strempeková Lenka
Kontaktní telefon 542 424 521
RegionJihomoravský

Detail pozice:

POPIS POZICE
NABÍRÁME PRÁVĚ TEĎ
- NEPROMARNI PŘÍLEŽITOST A BUDEŠ SPOKOJEN!

Pro ryzí špičkovou strojírenskou firmu s více než 100 letou tradicí a silným a stabilním zázemím hledáme schopné CNC PROGRAMÁTORY + OPERÁTORY CNC

Náplň práce:
- opracování kovových strojních dílů dle dokumentace
- obsluha obráběcí CNC frézek, brusek, soustruhů
- programování či částečné programování
- řídící systém Sinumeric, Haidenhain či Fanuc
- kontrola a samokontrola obráběných výrobků
- měření
- příprava nástrojů
- práce s průvodkami

Smouva na HPP přímo do společnosti.

POŽADAVKY
- vyučen v oboru CNC seřizovač, seřizovač, mechanik apod., nebo prokazatelná praxe na pozici CNC
- alespoň částečná praxe v programování v systému Sinumeric, Fanuc , Haidenhain apod.
- znalost čtení výkresové dokumentace
- 3 směnný provoz (ranní, odpolední, a na některých provozech noční)

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
Základní hrubá mzda podle získané praxe 30-40000,-Kč
- příplatky
- příspěvek na stravu
- české prostředí s českým přístupem
- nejedeme sériovky, takže zajímavá a kreativní práce!
- sofistikované technologie -určitě se u nás hodně naučíte

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.
Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Referenční číslo: 3-21-273011/FB