Mobilní technik majetku pro region Praha

Česká pojišťovna a.s., součást Generali PPF Holdingu, vypisuje výběrové řízení na pozici Mobilní technik majetku pro region Praha.

Pracovní náplň

  • Provádění prohlídek poškozených domácností a staveb
  • Pořizování fotodokumentace a zápisů o prohlídce
  • Určování technologií oprav
  • Jednání s klienty, případně přebírání dokladů při prohlídkách
  • Odesílání získaných materiálů do servisního střediska
  • Pracovní nasazení při kalamitách v ČR

Požadujeme

  • Vzdělání SPŠS (stavební) s maturitou
  • Znalost stavebního oboru
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Znalost problematiky likvidace pojistných událostí výhodou
  • Řidičské oprávnění sk. B - vlastní vozidlo podmínkou

Osobnostní předpoklady:
  • Organizační, analytické a komunikační schopnosti
  • Schopnost soustředit se na fakta - disciplinovanost, odpovědnost, důslednost, samostatnost
  • Zákaznický přístup, přirozená adaptabilita
  • Časová flexibilita a schopnost práce pod tlakem
  • Beztrestnost

Nabízíme

  • Možnost seberealizace
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 2 dny sick days, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění/důchodové připojištění, slevy na produkty ČP a jejích partnerů)
  • Služební telefon, Internet ADSL

Doplňující informace

  • Bydliště: Praha - podmínkou
  • Nástupní termín: ihned nebo dle dohody
  • Práce z domova

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.