Korporátní bankéř/-ka junior – Praha

Firma ČSOB, a.s.

Společnost

Československá obchodní banka, a. s., působí jako univerzální banka v České republice a je součástí stabilní belgické bankopojišťovací skupiny KBC. V retailovém bankovnictví v ČR působí společnost pod dvěma obchodními značkami – ČSOB a Poštovní spořitelna. Československá obchodní banka, a.s. je držitelem prestižních ocenění Nejlepší banka 2010 a MasterCard Firemní banka roku, získala také cenu "Zaměstnavatel roku 2009 - Nejžádanější společnost".

Stěžejní náplň činnosti

  • rozvoj vztahů s nejvýznamnějšími společnostmi na českém trhu
  • práce v týmu Seniorního korporátního bankéře
  • vyhledávání obchodních příležitostí a akvizice nových klientů v segmentu korporátní klientely
  • jednání s tuzemskými i zahraničními korporátními klienty
  • zodpovědnost za proces prodeje i s ohledem na související úvěrová rizika
  • spolupráce na přípravě úvěrových návrhů a smluvní dokumentace

Požadovaná kvalifikace a další požadavky

  • vysokoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického směru
  • dobré prodejní dovednosti, komerční praxe ve finanční oblasti
  • znalost bankovních a finančních produktů a služeb
  • znalost problematiky podnikových financí, účetnictví a bilančního výkaznictví
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • dynamická osobnost, flexibilita, samostatnost, spolehlivost
  • smysl pro týmovou spolupráci

Další informace

Nabízíme:
  • perspektivní a odpovědnou práci v prosperující mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • stabilní zaměstnání s možností odborného růstu a vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody v rámci celé finanční skupiny ČSOB
Vhodné pro čerstvé absolventy vysoké školy s ambicí stát se korporátním bankéřem.

Jak se přihlásit

Pro přihlášení na tuto pozici klikněte na tlačítko "Přihlásit" a vyplňte požadované údaje společně s přiložením Vašeho životopisu.