Koordinátor Projektů Junior - Business Architektura

Česká pojišťovna a.s., součást Generali PPF Holdingu, vypisuje výběrové řízení na pozici Koordinátor Projektů Junior - Business Architektura.

Pracovní náplň

  • ¨úzká spolupráce při identifikaci dopadů plánovaných změn do organizace a informačních systémů
  • organizační zajištění, kompletace podkladů a informací pro jednání business architektů ČP
  • podpora senior manažerů a spolupráce pří řízení projektových aktivit
  • koordinace drobného rozvoje aplikací, komunikace s jejich vlastníky
  • spolupráce při posuzování projektových požadavků
  • komunikace s manažery business oblastí napříč firmou

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického / technického zaměření
  • pokročilá znalost MS Excel
  • analytické schiopnosti, uvažování v souvislostech
  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • kreativita a schopnost navrhovat nové postupy
  • komunikativní dovednosti, schopnost práce pod stresem, strategické myšlení
  • schopnost práce v týmu

Nabízíme

  • silné zázemí největší finanční skupiny v ČR
  • systém zaměstnaneckých výhod benefitů
  • možnost osobního růstu prostor pro iniciativu a seberealizaci

Doplňující informace

  • Místo výkonu práce: Praha 4, Pankrác
  • Nástup ihned, případně dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.