Junior Application Security Analyst – Praha

Firma ČSOB, a.s.
Bezpečnost dat našich klientů je pro nás prioritou. Proto máme tým security specialistů, kteří jsou u vývoje aplikací od začátku do konce. Bez nich se žádný projekt neobejde. Staňte se součástí týmu odborníků, který v jiných bankách nemá obdoby. Pomozte nám udělat z elektronického bankovnictví a ostatních aplikací nedobytnou pevnost, kterou nezdolá žádný hacker.

Co vás čeká?
  • První měsíc vás čeká intenzivní školení. Rychle pochopíte základy penetračního testování a standardů OWASP v prostředí banky.
  • Za 3 měsíce budete schopen samostatně sestavovat a řídit penetrační testy, které prověřují bezpečnost našich bankovních aplikací (např. internetové bankovnictví, aplikace pro bankomaty nebo pobočkovou síť).
  • Za 6 měsíců zvládnete definovat bezpečnostní požadavky u nových i stávajících aplikací. Navrhnete např. autentizaci pro náš SmartBanking. Výsledek vaší práce si ověříme při bezpečnostním testování.
  • Za 12 měsíců budete schopen řídit - z pohledu bezpečnosti - až 3 projekty zároveň. Od analýzy (spolupráce s IT analytiky, solution architekty), přes vývoj (spolupráce s vývojáři) až po penetrační testování (koordinace testů).

Proč vás to bude bavit?
  • Za 1 – 2 roky s námi vyrostete ve velmi žádaného odborníka na bezpečnost aplikací.
  • Vaše práce má přímý dopad na fungování banky – jste u vývoje bankovních aplikací od začátku do konce. Bez vašeho souhlasu se žádná nespustí.
  • Každý měsíc konzultujeme témata bezpečnosti s kolegy z Belgie a dalších členů skupiny KBC. Staňte se součástí platformy odborníků na bezpečnost.

Co potřebujete, abychom se mohli potkat?
  • Vysokou školu v IT oboru.
  • Máte chuť se rychle učit.
  • Umíte anglicky (pro tvorbu a čtení dokumentace a networkingu s kolegy z ostatních zemí skupiny).

Je to pro vás dostatečně velká výzva? Přijď nás o tom přesvědčit!

Jak se přihlásit
Pro přihlášení na tuto pozici klikněte na tlačítko "Odpovědět na stránkách zaměstnavatele". Pro dokončení přihlášky budete přesměrováni do interního systému ČSOB. Dokud se Vám neobjeví hláška "Vaše žádost byla poslána. Děkujeme vám!", nejste přihlášeni do výběrového řízení.