IT Specialista/-ka pro podporu chytrých zařízení, Praha

Firma ČSOB, a.s.
Hlavní náplň brigády:
  • řešení požadavků hlavně v oblasti chytrých zařízení s operačními systémy Apple iOS, Windows Phone, Android (smartphone, tabletů)
  • přijímání požadavků po telefonu včetně jejich okamžitého řešení, v případě potřeby směřování na další řešitelské skupiny
  • zakládání a aktualizace požadavků zadaných uživateli elektronicky v systému Service Now
  • poradenská oblast

Co od Vás očekáváme:
  • úplné středoškolské vzdělání
  • základní technické znalosti v oblasti chytrých zařízení
  • výbornou schopnost komunikace s uživateli po telefonu
  • spolehlivost, dochvilnost a týmový přístup k práci
  • schopnost rychle posoudit situaci a najít vhodné řešení
  • analytické a organizační schopnosti
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • časovou flexibilitu - docházka 20 hod/týden (spolupráce formou Dohody o provedení činnosti)

Nabízíme Vám:
  • výjimečnou příležitost získat zkušenosti v bankovním IT
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • vaše celková odměna vás mile překvapí, když vy překvapíte nás
  • možnost navázání dlouhodobé spolupráce

  • místo pracoviště - Praha, Nové Butovice

Jak se přihlásit
Pro přihlášení na tuto pozici klikněte na tlačítko "Odpovědět na stránkách zaměstnavatele". Pro dokončení přihlášky budete přesměrováni do interního systému ČSOB. Dokud se Vám neobjeví hláška "Vaše žádost byla poslána. Děkujeme vám!", nejste přihlášeni do výběrového řízení.