FINANČNÍ PORADCE - správce klientského portfolia

Firma Česká pojišťovna a.s.
Kontaktní osoba Lucie Ratouská DiS.
Chcete si sami určovat pracovní dobu a výši příjmu?
Hledáte zázemí a podporu pro své podnikání?

Pracovní náplň

Poradenství v oblasti pojištění a financí
Dlouhodobý klientský servis pro stávající klienty
Vyhledávání nových obchodních příležitosti
Vytváření vlastního portfolia klientů
Odborný a osobní růst

Požadujeme

Minimálně SŠ vzdělání
Příjemné vystupování a proklientský přístup
Uživatelskou znalost práce s PC
Předchozí obchodní zkušenosti nebo zkušenosti v zákaznickém servisu výhodou
U absolventů nutná praxe během studia

Nabízíme

Zázemí a know-how největší společnosti na pojistném trhu
Finanční podpora v době adaptace (6-ti měsíční fix nad rámec provizí ve výši až 85 tis. Kč)
Obchodní a produktová školení ZDARMA
Nejširší škálu motivačních benefitů
Kariérní růst
Flexibilní pracovní dobu
Kancelářské zázemí v budově České pojišťovny a stála podpora manažera obchodního týmu

Doplňující informace

  • pracoviště: Praha
  • nástup: dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.