Finanční analytici

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Na Poříčí 3a
Kontaktní osoba Veronika Hejduková
Kontaktní telefon +420 242 456 400

Detail pozice:

Výborná šance pro absolventy se zájmem získat zkušenosti ve financích!

Baví Vás pracovat na zajímavých finančních projektech? Rádi byste používali anglický jazyk na denní bázi a přenesli své teoretické znalosti do praxe?

Náš klient, jedna z nejvýznamnějších mezinárodních společností, nyní hledá kandidáty na pozici finančního analytika.

Nabízíme Vám příležitost pracovat pro přední a celosvětově známou společnost, aktivně využít Vaše znalosti cizího jazyka (případně více cizích jazyků) a možnost pracovního růstu do budoucna.

Finanční analytik se účastní spolupráce na zpracování finančních analýz a prognózy pro interní potřeby organizace. Hodnotí efektivnost, spolupracuje na koordinaci a tvorbě finančních plánů, sleduje a hodnotí vývoj, zároveň provozuje poradenskou činnost a pracuje na různých mezinárodních i lokálních projektech.

Pozice je vhodná pro absolventy či uchazeče o práci s kratší pracovní zkušeností, které zajímá spolupráce na projektech, finanční analýzy, zpracování a vyhodnocení dat a podílení se na interních procesech v rámci společnosti.

Hlavní náplň práce:

  • Příprava podkladů pro finanční analýzu
  • Analýza získaných dat, vypracování pravidelných reportů
  • Příprava statistik a prezentací
  • Denní komunikace se členy managementu, spolupráce na velkých mezinárodních projektech
  • Řešení různorodých problémů spojených s průběhem projektů
  • Podílení se na přípravě budgetu

Společnost nabízí opravdovou příležitost, široké zaměstnanecké výhody, možnost kariérního růstu v rámci mezinárodního prostředí a možnost práce v úspěšném dynamickém a přátelském týmu.
To apply:
offre12815764.9828@grafton.contactrh.com

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace