CREDIT MANAGER

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Ostrava-město
Kontaktní osoba Team Assistant
Kontaktní telefon (+420) 595 131 777

Detail pozice:

POPIS POZICE
Máš ekonomické vzdělání a zkušenosti v oblasti řízení pohledávek? Baví Tě komunikovat se zákazníky a řešit různé záležitosti týkající se plateb? Domluvíš se velmi dobře anglicky?
Pak máme pro Tebe zajímavou pozici do skvělé výrobní společnosti.

Hledáme SPECIALISTU POHLEDÁVEK!

Co bude Tvým úkolem:

* řízení pohledávek
* pravidelné monitorování zákaznických účtů
* zjišťování informací k přijatým platbám od zákazníků a komunikace se zákazníky ohledně plateb
* nastavování a schvalování creditních limitů a risk management
* analýzy platební morálky zákazníků
* asistence na zavádění rozhodovacích systémů interních control
* zodpovědnost za blokování / odblokování dlužných zákazníků

POŽADAVKY
* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
* AJ slovem i písmem - úroveň minimálně B2 +
* vynikající komunikační schopnosti
* ochotu intenzivně komunikovat se zákazníky
* analytické schopnosti – schopnost zpracovat a porozumět větším objemům dat z interních i zákaznických systémů
* znalost práce s MS Excel

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
* zázemi špičkové společnosti s vlastním vývojem a dlouholetou tradicí
* pružná pracovní doba
* měsíční prémie
* závodní stravování

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 4-11-296340/FB