Brigádník/ce pro útvar Compliance - Praha

Firma ČSOB, a.s.
Stěžejní náplň činnosti:
  • poskytuje podporu útvaru Compliance, zejména jednotlivým týmům v řízení compliance rizik - etika a prevence podvodů, ochrana investora, ochrana spotřebitele, ochrana osobních údajů, prevence praní peněz a financování terorismu) a dále při přípravě podkladů pro management ČSOB / dceřiné společnosti
  • koordinuje a podílí se na přípravě dokumentů útvaru Compliance pro Compliance Officera ČSOB, top management ČSOB, KBC Group Compliance
  • pomáhá s koordinací sítě specialistů Compliance v obchodních útvarech (tzv. BUCO) a Compliance Officerů v dceřiných společnostech ČSOB skupiny – poskytování metodické podpory, organizace a aktivní účast na pravidelných setkáních s BUCO, odborná školení a workshopy pro BUCO

Požadovaná kvalifikace:
  • vysokoškolský student, student vyšší odborné školy právnického nebo ekonomického směru
  • zájem o oblast compliance, řízení rizik, auditu, poskytování právního poradenství výhodou
  • přehled o legislativních požadavcích v oblasti řízení compliance rizik (ochrany dat, prevence praní peněz a finančních trhů) výhodou
  • praxe v bance, jiné finanční instituci výhodou
  • pokročilá znalost programů MS Word, MS Excel, MS PowerPoint

Specifické požadavky:
  • organizační a koordinační předpoklady
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • jasná, stručná a výstižná písemná komunikace
  • kvalitní angličtina s důrazem na písemnou formu
  • proaktivní přístup, flexibilita, ochota dále se rozvíjet
  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, logické myšlení
  • možnost pracovat na 50% úvazek

Nabízíme:
  • příležitost získat zkušenosti v bankovní oblasti
  • příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení

Jak se přihlásit
Pro přihlášení na tuto pozici klikněte na tlačítko "Odpovědět na stránkách zaměstnavatele". Pro dokončení přihlášky budete přesměrováni do interního systému ČSOB. Dokud se Vám neobjeví hláška "Vaše žádost byla poslána. Děkujeme vám!", nejste přihlášeni do výběrového řízení.