BRIGÁDA – Administrativní podpora týmu - Praha

Firma ČSOB, a.s.
Brigáda 20h/týdně
Pro týmy vývojářů v ČSOB hledáme vhodné kandidáty/ky pro administrativní podporu se zájmem o dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:
  • Administrativní činnosti spojené s příchody a odchody zaměstnanců
  • Práce s MS Excel
  • Objednávání techniky, pracovních míst, školení
  • Správa agendy a kalendářů
  • Údržba reportů, docházky, plánů dovolených
  • Další ad hoc úkoly spojené s chodem týmu

Požadujeme:
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • Dobrou znalost MS Office (převážně Excel)
  • Samostatnost
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Možnost získat zkušenosti ve velké společnosti
  • Práci v týmu plném příjemných kolegů
  • Pracoviště Praha – Nové Butovice

Jak se přihlásit
Pro přihlášení na tuto pozici klikněte na tlačítko "Odpovědět na stránkách zaměstnavatele". Pro dokončení přihlášky budete přesměrováni do interního systému ČSOB. Dokud se Vám neobjeví hláška "Vaše žádost byla poslána. Děkujeme vám!", nejste přihlášeni do výběrového řízení.