Bankovní specialista/-ka - oblast pojištění - Hradec Králové

Firma ČSOB, a.s.
Zajímáte se o oblast pojištění a chcete pro klienta zabezpečení po celý život pod záštitou důvěryhodné instituce? Hledáte jistotu mzdy a stálého pracovního poměru? Pak se přidejte k týmu obchodníků, kteří se v rámci ČSOB specializují na prodej POJIŠTĚNÍ.

Co Vás čeká na začátku?
  • První týdny se Vám bude věnovat tým školitelů a i Vy sami se budete hodně učit. Dostanete podporu jak v produktové oblasti (životní i neživotní pojištění), tak obchodních a jiných dovednostech.
  • Seznámíte se s kolegy a chodem poboček v Praze, Na Poříčí.
  • Po zkušební době už od Vás očekáváme samostatnost a obchodní přínos.

Co bude Vaším úkolem po zkušební době?
  • Ve spolupráci s kolegy na přepážkách budete zvát klienty ČSOB na obchodní schůzky pro oblast pojištění.
  • Z portfolia klientů si sami pozvete další zákazníky na schůzky a budete si budovat vlastní portfolio klientů.
  • Pomůžete kolegům na pobočkách se složitějšími obchodními případy a prodejem jednodušších pojišťovacích produktů.
  • Do roka budete specialistou a zkušeným obchodníkem v oblasti pojištění.

Jakou potřebujete kvalifikaci?
  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Obchodní zkušenost ideálně v oblasti pojištění
  • Ostatní Vás naučíme, důležitá je pro nás Vaše chuť a motivace!

Co Vám nabídneme my?
  • Nabízíme Vám jistotu pravidelného příjmu ve formě základní mzdy a měsíčního bonusového systému
  • Pracovní smlouvu
  • Budete pracovat v příjemném a moderním pracovním prostředí
  • Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní akce (např. celobankovní sportovní hry)
  • Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
o cafeterii nastavenou na míru
o 3 dny zdravotního volna
o mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
o flexibilní přístup k práci odkudkoliv (dle toho co Vám Vaše práce umožní)
  • Místo pracoviště - Ulrichovo náměstí

Pro přihlášení na tuto pozici klikněte na tlačítko "Odpovědět na stránkách zaměstnavatele". Pro dokončení přihlášky budete přesměrováni do interního systému ČSOB. Dokud se Vám neobjeví hláška "Vaše žádost byla poslána. Děkujeme vám!", nejste přihlášeni do výběrového řízení.