Aplikační administrátor bez znalosti Angličtiny !

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Hlavní město Praha
Kontaktní osoba Zeman Ondřej
Kontaktní telefon (+420) 242 456 610
RegionPraha

Detail pozice:

POPIS POZICE
Staňte se členem inovativní společnosti, která se nebojí zavádět progresivní novinky jak ke svým zákazníkům, tak zaměstnancům.

Náplň práce:
- Zajišťování stabilního provozu aplikací
- Zefektivňování testů u digitálních projektů
- Analýza a řešení chyb
- Účastnit se zavádění nových technologií např. Jenkins, Maven, Mercurial, ElasticSearch nebo Kibana
- Návrh a implementace monitoringu samostatných systémů

POŽADAVKY
- Pokročilá znalost SQL a přehled v relačních databázích a PL/SQL
- Znalost Java aplikačních a webových serverů (IBM Websphere, Tomcat, Apache..)
- Zkušenost s OS Linux (Red Hat) a Windows Server (2008+)
- Zkušenost s nástroji Jenkins, Maven, Mercurial

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
1 týden dovolené nad rámec zákonného nároku
(celkem 25 dní)
Career Break - Neplacené dlouhodobé volno (až 12 měsíců) podle počtu let odpracovaných ve společnosti (po 3 letech)
2 Sick days
Možnost výběru – příspěvek zaměstnavatele na stravenky, sport a kulturu, penzijní pojištění, 1-5 dní volna na vyřízení osobních záležitostí

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.
Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

Referenční číslo: 2-10-276486/FB